Vanaf hun derde kunnen kinderen zich aanmelden bij v.v. Gendringen. Michael Pinna en Julian Katuin brengen de allerkleinsten, zowel jongens als meisjes, de eerste beginselen van het voetbalspel bijbrengt. Zij zijn de opvolgers van Gerard van Ewijk, die na 25 jaar trouwe dienst afscheid heeft genomen.

Daarna zijn er de Mini-pupillen, de Streek Soccer League en de gratis Voetbalschool: : onder leiding van Jorik te Kaat, Jan Willem Pastoors en clubicoon Martin Hendrixen kunnen alle E- en F-pupillen elke woensdag terecht op het hoofdveld voor techniektraining. Uniek in de Achterhoek, omdat de Voetbalschool met de techniektraining bij onze vereniging gratis beschikbaar is. Net als vorig seizoen zal ook wekelijks een speler uit de eerste selectie van Gendringen van de partij zijn, van wie de pupillen de kunst af kunnen kijken. “Hun aanwezigheid zorgt voor een mooie stimulans voor de pupillen”, vertelt Martin. Techniektraining geldt als de basis en de rode draad voor elke pupillen training binnen onze vereniging.