Ja, u leest het goed…..Onze plaatselijke sportvereniging kent nog steeds een stijgend ledental.Dat lijkt vreemd met al die regionale fusies en ‘krimpverhalen’ maar toch weten wij tegen de stroom in te zwemmen.

Hoe we dat doen?

Nou….dat is een beetje ons geheim maar in ieder geval mixen we gezondheid, contacten en prestaties op een gezellige wijze. Maar onze grootste afdeling blijft nog steeds het competitie voetbal. De selectie staat dit seizoen onder leiding van onze nieuwe hoofdtrainer Jeroen Tacke. Verder zijn er nog spelers bij gekomen die ons zeker versterken. De voorbereiding is goed verlopen en het ziet er naar uit we positief gaan verrassen. Ook het tweede elftal is gerenoveerd en klaar om weer mee te strijden in de top 5. Met veel dank aan onze vrijwilligers en sponsors beloofd het weer een leuk seizoen te worden.